Pełnotekstowy serwis czasopism elektronicznych w języku angielskim z dziedziny ekonomii. Obejmuje on trzy bazy:

ABI/INFORM Global zawiera abstrakty i artykuły z czasopism, magazynów i gazet. Zakres tematyczny: ekonomia, zarządzanie, marketing i reklama, finanse, zasoby ludzkie, informatyka, informacje o ponad 60 tys. firm. W ramach bazy dołączono serwis gospodarczy EIU ViewsWire, zawierający najnowsze informacje o najważniejszych wydarzeniach w życiu gospodarczym poszczególnych krajów, ze szczególnym uwzględnieniem ich wpływu na całość gospodarki światowej. Oprócz tego użytkownicy serwisu otrzymują stały dostęp do najnowszych wskaźników gospodarczych i finansowych oraz do przygotowywanych "na gorąco" analiz i prognoz, umożliwiających m.in. określanie stopnia ryzyka w dokonywaniu operacji finansowych. Najprostszą metodą poruszania się po serwisie jest wybranie interesującego nas kraju i przejrzenie materiałów pogrupowanych w sześciu kategoriach: polityka, gospodarka, biznes, finanse i przepisy gospodarcze. Są to następujące raporty: Business, Economy, Finance, Politics, Regulations, RiskWire.

ABI/INFORM Dateline  - oferuje bieżący dostęp do pełnych tekstów artykułów z ponad 170 lokalnych i regionalnych publikacji biznesowych ze  Stanów Zjednoczonych i Kanady. W bazie można znaleźć informacje na temat badań związanych z zatrudnieniem, pakietami socjalnymi i kompensacyjnymi, lokalnych biznesów i przemysłu, strategii korporacji, fuzji firm, przejmowania firm, rozwoju biznesów, trendów marketingowych, nowych produktów oraz wpływu lokalnych przepisów legislacyjnych na biznes.

ABI/INFORM Trade & Industry -  dostęp do pełnych tekstów ponad 750 wiodących czasopism dotyczących handlu i różnych gałęzi przemysłu oraz wielu wiodących tytułów biznesowych.